Nasze podróże
zobacz więcej
Pierwszy raz kamperem ? Co warto ze sobą zabrać

Jeśli wybierasz się pierwszy raz w podróż kamperem i zupełnie nie wiesz, co ze sobą zabrać, aby być przygotowanym na każdą sytuację, ten artykuł jest dla Ciebie.

zobacz więcej
Pierwszy raz kamperem: Praktyczne wskazówki dla początkujących podróżników

Planowanie swojej pierwszej podróży kamperem może być ekscytującym, ale także trudnym wyzwaniem dla początkujących podróżników. Podróże kamperem oferują niezależność, swobodę i możliwość odkrywania nowych miejsc w komfortowych warunkach. Jednak, aby zapewnić sobie udane i bezpieczne doświadczenie, warto przygotować się odpowiednio i przestrzegać kilku praktycznych wskazówek.

zobacz więcej
Kamper jako dom-jak dostosować przestrzeń i utrzymać wygodne życie w pojeździe?

Podróżowanie kamperem to nie tylko odkrywanie nowych miejsc, ale także przemiana pojazdu w swój własny, przenośny dom. Dla wielu entuzjastów tej formy podróżowania, kamper nie jest jedynie środkiem transportu, ale miejscem, w którym można stworzyć wygodne, funkcjonalne otoczenie na kołach. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się, jak dostosować przestrzeń w kamperze, aby uczynić go domem z […]

zobacz więcej
Zimowa podróż kamperem-praktyczne porady i przygotowania

Zima może być magicznym okresem dla miłośników podróży kamperem, oferując niepowtarzalne krajobrazy pokryte śniegiem i możliwość spędzenia czasu w otoczeniu przyrody w inny sposób niż w innych porach roku. Jednak zimowe podróże kamperem wymagają szczególnych przygotowań, aby zapewnić bezpieczeństwo, komfort i pełną przyjemność z wyprawy. Oto kilka praktycznych porad, które warto wziąć pod uwagę przed […]

zobacz więcej
Relaks przed długą podróżą ?

Relaks w jacuzzi przed podróżą ? W CaliforniaCamper.pl to standard.

zobacz więcej
Kamperem po Polsce – odkryj uroki rodzinnych wycieczek

Rodzinne wycieczki to wyjątkowy czas, który pozwala na tworzenie wspomnień, budowanie więzi i odkrywanie nowych miejsc razem z najbliższymi. Podróżując po Polsce kamperem , staje się to jeszcze bardziej wyjątkowe i ekscytujące. Ten artykuł zaprowadzi Cię w podróż po urokach rodzinnych wycieczek kamperem po Polsce, inspirując Cię do planowania swojej własnej przygody.

zobacz więcej
Kamperem po Lubelszczyźnie – co warto zobaczyć?

Lubelszczyzna jest jednym z najbardziej malowniczych regionów Polski, słynących z pięknej przyrody, bogatej historii i niezwykłych zabytków. Szlaki turystyczne Lubelszczyzny to idealne miejsce dla fanów kempingu, którzy chcą poznać prawdziwe oblicze tej urokliwej części Polski.