o nas

Witaj!!!
Jeśli trafiłeś tutaj to znaczy, że podobnie jak my kochasz podróże, wolność wyboru oraz nieszablonowy sposób wypoczynku.

camper wynajem Lublin

Nasza przygoda z caravaningiem rozpoczęła się kilka lat temu,kiedy pod wpływem impulsu kupiliśmy namiot pod którym przeżyliśmy jedne z najfajniejszych wakacji. Gdy urlop dobiegał końca zrozumieliśmy, że nasz głód podróży wcale nie staje się mniejszy a wręcz rośnie.

Kolejnym krokiem był zakup Volkswagen-a Multivan, który zapewnił nam niesamowity komfort podróży, genialne doświadczenie, a także poznanie wielu wspaniałych ludzi tworzących społeczność caravaningu.

camper wynajem lubelskie

Rok później staliśmy się właścicielami samochodu Grand California Volkswagen. Z VW California możesz sam napisać własną historię idealnych wakacji. Dzika plaża, środek lasu czy centrum miasta? Dlaczego nie!!!

Z samochodem Grand California wszystko staje się możliwe, a my chcemy dać Tobie tą możliwość.

Wypożyczalnia camperów Lublin

Podążając za pasją i wychodząc na przeciw potrzebom klientów, rozszerzyliśmy nasze portfolio o kultowy, wielozadaniowy i obłędnie komfortowy samochód VW California Beach, który wraz z opcjonalną zabudową kuchenną jest perełką w naszej ofertcie !!!

Obawiasz się prowadzenia dużego kampera, usiądź za kierownicą campervana VW California Beach i przeżyj przygodę

vw california

Już teraz wiemy, że to więcej niż pasja - to nieuleczalna choroba :) !!! Nowy rok, nowy samochód. Do naszej floty dołączył kolejny campervan Grand California w topowej wersji wyposażenia z ogrzewaniem diesel

Ogromne zainteresowanie jakim cieszy się nasza Grand California oraz bardzo pozytywne opinie naszych klientów, upewniły nas tylko w przekonaniu, że wybór floty samochodów marki Volkswagen był słuszny. Rozszerzamy wobec tego naszą ofertę o kolejną Grand Californię. Zapraszamy sezon 2022 uważamy za otwarty !!!

Wynajem Kamperów Lublin

Breaking News ;) VW California Ocean Black Edition w CaliforniaCamper.pl na 2023

Zmiany, zmiany, zmiany :). Wsłuchując się w głosy klientów zamówiliśmy na 2023 rok TOP wersję VW Californi w wersji Ocean z najmocniejszym silnikiem, z napędem na 4 koła i oczywiście elektycznie podnoszonym dachem. Dostępna od kwietnia 2023 ale rezerwacje na sezon letni już przyjmujemy. A ten kolor Fortana metalik to HIT

California Ocean

Wypożyczalnia camperów Lublin

Jeśli zaczynasz przygodę z Kamperem, masz wątpliwości, zadzwoń odpowiemy na wszystkie pytania, podzielmy się doświadczeniem i doradzimy jak uczynić Twoja podróż niezapomnianą przygodą.

kontakt

CaliforniaCamper.pl

21-002 Jastków k/Lublina, Snopków ul. Szkolna 9B

Camper na wynajem lubelskie, Lublin

+48 510 106 643